![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pray4mojo | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2011
Location: Central Florida, USA
|

| 92 | A Clockwork Orange (1971) - May 03, 2011 |
| 91 | The Outlaw Josey Wales (1976) - Apr 20, 2011 |
| 95 | The Shining (1980) - Apr 20, 2011 |
| 68 | Alien: Resurrection (1997) - Apr 20, 2011 |
| 78 | Alien 3 (1992) - Apr 20, 2011 |
| 86 | Aliens (1986) - Apr 20, 2011 |
| 93 | Alien (1979) - Apr 20, 2011 |
| 35 | Halloween: Resurrection (2002) - Apr 20, 2011 |
| 72 | Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989) - Apr 20, 2011 |
| 75 | Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988) - Apr 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |