prburnette

prburnette
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Barton Fink (1991) - Rated 12 Feb 2012
85 47% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 12 Feb 2012
92 76% Fargo (1996) - Rated 12 Feb 2012
95 86% The Big Lebowski (1998) - Rated 12 Feb 2012
95 86% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 12 Feb 2012
70 18% The Ladykillers (2004) - Rated 12 Feb 2012
95 86% No Country for Old Men (2007) - Rated 12 Feb 2012
85 47% Burn After Reading (2008) - Rated 12 Feb 2012
89 56% True Grit (2010) - Rated 12 Feb 2012
90 66% 2046 (2004) - Rated 12 Feb 2012