![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
preachertom | |
![]() |
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|

| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |