![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
presjerome7 | |
![]() |
Movie Buff - 443 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 92 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 65 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |