![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
prettyinbleu | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: CA, USA
|

| 80 | Jaws (1975) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Primal Fear (1996) - Aug 27, 2009 |
| 70 | The Godfather (1972) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Man on Wire (2008) - Aug 27, 2009 |
| 75 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Fight Club (1999) - Aug 27, 2009 |
| 85 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Aug 27, 2009 |
| 80 | Alien Nation (1988) - Aug 27, 2009 |
| 75 | An American Werewolf in London (1981) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |