primo84

primo84
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 11% Trilogy of Terror (1975) - Rated 02 Dec 2012
75 80% The Shining (1980) - Rated 29 Nov 2012
65 39% Needful Things (1993) - Rated 29 Nov 2012
70 61% Storm of the Century (1999) - Rated 29 Nov 2012
60 22% V/H/S (2012) - Rated 29 Nov 2012
65 39% The Cave (2005) - Rated 29 Nov 2012
80 93% It (1990) - Rated 29 Nov 2012
60 22% Mirrors (2008) - Rated 29 Nov 2012
65 39% The Skeleton Key (2005) - Rated 29 Nov 2012
65 39% The Woman in Black (2012) - Rated 29 Nov 2012