Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
princesaanjo
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2009
Location: curitiba, parana, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 The Land Before Time (1988) - Jan 31, 2009
88 The Little Mermaid (1989) - Jan 31, 2009
65 Treasure Planet (2002) - Jan 31, 2009
78 The Sword in the Stone (1963) - Jan 31, 2009
76 Peter Pan (1953) - Jan 31, 2009
99 White Chicks (2004) - Jan 31, 2009
92 Lion King 1½ (2004) - Jan 31, 2009
100 My Neighbor Totoro (1988) - Jan 31, 2009
56 Alice in Wonderland (1951) - Jan 31, 2009
88 Steamboy (2004) - Jan 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with princesaanjo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?