![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pristinepain | |
![]() |
Cinema Addict - 1082 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: São Bernardo do Campo, São Paulo, Brazil
Age: 25
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | As Canções (2011) - Feb 10, 2012 |
| 85 | Passe Livre (1974) - Feb 10, 2012 |
| 75 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 23, 2012 |
| 80 | Jason and the Argonauts (1963) - Jan 19, 2012 |
| 85 | Badou Boy (1970) - Jan 18, 2012 |
| 65 | Foo Fighters: Back and Forth (2011) - Jan 08, 2012 |
| 90 | Araya (1959) - Jan 05, 2012 |
| 95 | Tulpan (2008) - Dec 25, 2011 |
| 85 | George Harrison: Living in the Material World (2011) - Nov 24, 2011 |
| 85 | Le Gamin au vélo (2011) - Nov 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |