priyam

priyam
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2009
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 83% The Social Network (2010) - Rated 20 Mar 2011
90 91% Black Swan (2010) - Rated 20 Mar 2011
85 72% My Cousin Vinny (1992) - Rated 12 Jul 2010
73 10% The Bounty Hunter (2010) - Rated 12 Jul 2010
82 60% The Kite Runner (2007) - Rated 12 Jul 2010
86 79% Forrest Gump (1994) - Rated 24 Jun 2010
79 33% Reservoir Dogs (1992) - Rated 24 Jun 2010
74 12% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 24 Jun 2010
88 87% The Departed (2006) - Rated 24 Jun 2010
82 60% Men of Honor (2000) - Rated 24 Jun 2010