Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
probiemcgeek
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Norman, oklahoma, USA
Bio: Movie fanatic. Probably lean more to the big movies everyone knows, but there are a few indie movies I like. I used to work at a rental place and really started watching movies then. After that worked graveyard shift for another company and watched movies at night on my days off to stay in the habit.
Recent Rankings
95 Spider-Man (2002) - Aug 20, 2009
85 War of the Worlds (2005) - Aug 20, 2009
92 The Da Vinci Code (2006) - Aug 20, 2009
92 Fracture (2007) - Aug 20, 2009
84 While You Were Sleeping (1995) - Aug 20, 2009
95 V for Vendetta (2006) - Aug 20, 2009
94 Pretty Woman (1990) - Aug 20, 2009
87 Rush Hour (1998) - Aug 20, 2009
23 Pulp Fiction (1994) - Aug 20, 2009
89 Gattaca (1997) - Aug 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with probiemcgeek. Why not go rank more films, then come back and check it out again?