![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
producepat | |
![]() |
Movie Buff - 447 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2011
Location: USA
|

| 74 | Mallrats (1995) - Oct 11, 2011 |
| 0 | Jumper (2008) - Oct 11, 2011 |
| 60 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Oct 11, 2011 |
| 22 | Hitch (2005) - Oct 11, 2011 |
| 60 | American Pie (1999) - Oct 11, 2011 |
| 65 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Oct 11, 2011 |
| 62 | A Knight's Tale (2001) - Oct 11, 2011 |
| 22 | Freaky Friday (2003) - Oct 11, 2011 |
| 50 | Night at the Museum (2006) - Oct 11, 2011 |
| 52 | Semi-Pro (2008) - Oct 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |