![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
programmer | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Spruce Grove, Alberta, Canada
|
|
Message Sent!
Bio: I like movies and games. I do like also to be challenged by the movies that I watch.
| |

| 100 | The Dark Knight (2008) - Sep 07, 2009 |
| 50 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 28, 2009 |
| 94 | The Hurt Locker (2009) - Aug 22, 2009 |
| 99 | Gran Torino (2008) - Aug 22, 2009 |
| 89 | World's Greatest Dad (2009) - Aug 22, 2009 |
| 100 | Braveheart (1995) - Aug 22, 2009 |
| 100 | Zoolander (2001) - Aug 21, 2009 |
| 20 | Police Academy 5: Assignment: Miami Beach (1988) - Aug 21, 2009 |
| 91 | City Slickers (1991) - Aug 21, 2009 |
| 100 | The Hustler (1961) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |