projectk

projectk
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2013
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 47% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 21 Jan 2013
50 9% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 21 Jan 2013
80 61% Titan A.E. (2000) - Rated 21 Jan 2013
82 74% Kung Fu Panda (2008) - Rated 21 Jan 2013
85 83% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 21 Jan 2013
70 30% Blade: Trinity (2004) - Rated 21 Jan 2013
85 83% Iron Man (2008) - Rated 21 Jan 2013
80 61% Inception (2010) - Rated 21 Jan 2013
90 93% Presto (2008) - Rated 21 Jan 2013
84 78% Monsters, Inc. (2001) - Rated 21 Jan 2013