![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
prospider | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2009
Location: Canada
|

| 90 | The Trial (1962) - Oct 30, 2009 |
| 75 | Underworld: Evolution (2006) - Oct 30, 2009 |
| 80 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Oct 30, 2009 |
| 35 | Tropic Thunder (2008) - Oct 30, 2009 |
| 75 | Juno (2007) - Oct 30, 2009 |
| 55 | The Number 23 (2007) - Oct 30, 2009 |
| 85 | The Bourne Identity (2002) - Oct 30, 2009 |
| 70 | The Abyss (1989) - Oct 30, 2009 |
| 45 | Resident Evil (2002) - Oct 30, 2009 |
| 65 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Oct 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |