Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
protecty
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: May 22, 2010
Recent Rankings
95 Midnight Express (1978) - Jun 03, 2010
90 Pollock (2000) - May 31, 2010
94 Before Sunset (2004) - May 30, 2010
85 Brokeback Mountain (2005) - May 30, 2010
92 Requiem for a Dream (2000) - May 30, 2010
88 Spider-Man 2 (2004) - May 29, 2010
92 American Beauty (1999) - May 29, 2010
90 Point Break (1991) - May 29, 2010
82 Romeo Must Die (2000) - May 29, 2010
85 Casablanca (1942) - May 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with protecty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?