Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
prs
Movie Buff - 270 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
89 Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - May 14, 2012
70 Kader (2006) - May 14, 2012
88 Modern Times (1936) - May 14, 2012
86 Contempt (1963) - May 14, 2012
89 Vivre Sa Vie (1962) - May 14, 2012
84 In July (2000) - May 14, 2012
83 Tie Me Up! Tie Me Down! (1990) - May 14, 2012
87 Live Flesh (1997) - May 14, 2012
86 The Skin I Live In (2011) - May 14, 2012
85 Les amours imaginaires (2010) - May 14, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with prs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?