Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
psiXaos
Film Freak - 637 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2006
Location: Ankara, Turkey
Bio: I...am open minded....comp.engineer/musician....appreciate beautiful cinematography.
Recent Rankings
70 The Andromeda Strain (2008) - May 28, 2011
70 Flipped (2010) - Feb 25, 2011
65 Clash of the Titans (2010) - Feb 20, 2011
60 The International (2009) - Feb 20, 2011
45 The Brothers Bloom (2009) - Feb 17, 2011
75 Black Swan (2010) - Feb 17, 2011
40 Congo (1995) - Feb 13, 2011
30 Night at the Museum (2006) - Feb 13, 2011
80 The Bear (1988) - Feb 13, 2011
35 Tron: Legacy (2010) - Feb 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with psiXaos. Why not go rank more films, then come back and check it out again?