![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
psianide | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 84 | Spider-Man (2002) - Jul 19, 2009 |
| 77 | Michael Clayton (2007) - Jul 19, 2009 |
| 79 | The Simpsons Movie (2007) - Jul 19, 2009 |
| 64 | Rocky II (1979) - Jul 19, 2009 |
| 69 | Go (1999) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Swingers (1996) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Shallow Hal (2001) - Jul 19, 2009 |
| 72 | True Lies (1994) - Jul 19, 2009 |
| 70 | Child's Play (1988) - Jul 19, 2009 |
| 70 | The Transporter (2002) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |