![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
psi_liloquy | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Highland Home, Alabama, USA
|

| 100 | Children of Men (2006) - Jul 21, 2009 |
| 100 | Amadeus (1984) - Jul 21, 2009 |
| 100 | Grave of the Fireflies (1988) - Jul 21, 2009 |
| 98 | Blue Velvet (1986) - Jul 21, 2009 |
| 93 | The Burbs (1989) - Jul 21, 2009 |
| 99 | Dead Ringers (1988) - Jul 21, 2009 |
| 99 | Misery (1990) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Arachnophobia (1990) - Jul 21, 2009 |
| 84 | Evil Dead II (1987) - Jul 21, 2009 |
| 87 | Army of Darkness (1993) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |