![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
psivadasan | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: May 29, 2008
Location: USA
|

| 98 | City of God (2003) - Feb 07, 2009 |
| 95 | The Visitor (2008) - Nov 11, 2008 |
| 95 | Felon (2008) - Nov 11, 2008 |
| 85 | Miami Blues (1990) - Sep 06, 2008 |
| 75 | Capote (2005) - Jun 30, 2008 |
| 70 | Heat (1995) - Jun 30, 2008 |
| 85 | In the Name of the Father (1993) - Jun 30, 2008 |
| 50 | I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Jun 30, 2008 |
| 56 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jun 30, 2008 |
| 80 | The Time Machine (2002) - Jun 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |