![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pstargalac | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 90 | Double Indemnity (1944) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Evolution (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Matchstick Men (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Any Given Sunday (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 18 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Dave Chappelle's Block Party (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |