ptangney

ptangney
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2009
Location: Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 73% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 13 Oct 2010
74 52% The Third Man (1949) - Rated 13 Oct 2010
78 65% I Wake Up Screaming (1941) - Rated 13 Oct 2010
66 23% Dead Reckoning (1947) - Rated 13 Oct 2010
68 34% Police Academy (1984) - Rated 13 Oct 2010
71 42% Mothra vs. Godzilla (1964) - Rated 11 Oct 2010
82 69% The House on 92nd Street (1945) - Rated 11 Oct 2010
85 82% Scarlet Street (1945) - Rated 11 Oct 2010
73 47% Godzilla Raids Again (1955) - Rated 11 Oct 2010
77 60% High and Low (1963) - Rated 11 Oct 2010