Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ptaylorc
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2008
Location: Toronto, Canada
Recent Rankings
60 Jumper (2008) - Jul 07, 2008
95 The Incredibles (2004) - Jul 07, 2008
65 Nim's Island (2008) - Jul 07, 2008
75 The Bucket List (2007) - Jul 07, 2008
90 Street Kings (2008) - Jul 07, 2008
90 Drillbit Taylor (2008) - Jul 07, 2008
100 Juno (2007) - Jul 07, 2008
65 Eastern Promises (2007) - Jul 07, 2008
100 The Pianist (2002) - Jul 07, 2008
100 The Usual Suspects (1995) - Jul 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ptaylorc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?