![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ptownloving | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2008
Location: UK
|

| 80 | Match Point (2005) - Nov 18, 2008 |
| 98 | The Lion King (1994) - Nov 18, 2008 |
| 80 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Nov 18, 2008 |
| 87 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 18, 2008 |
| 90 | Thank You for Smoking (2006) - Nov 18, 2008 |
| 87 | Mulan (1998) - Nov 18, 2008 |
| 70 | The Pursuit of Happyness (2006) - Nov 18, 2008 |
| 85 | Galaxy Quest (1999) - Nov 18, 2008 |
| 70 | X-Men (2000) - Nov 18, 2008 |
| 84 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |