ptweeks1

ptweeks1
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

7% Pride (2014) - Rated 02 Nov 2014
7% Spirited Away (2001) - Rated 02 Nov 2014
90 52% The War (2007) - Rated 02 Nov 2014
99 83% Baseball (1994) - Rated 02 Nov 2014
99 83% The Civil War (1990) - Rated 02 Nov 2014
80 29% Flyboys (2006) - Rated 02 Nov 2014
75 23% Generation Kill (2008) - Rated 02 Nov 2014
100 93% Fury (2014) - Rated 02 Nov 2014
95 69% Act of Valor (2012) - Rated 02 Nov 2014
99 83% The Pacific (2010) - Rated 02 Nov 2014