![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pulsi21 | |
![]() |
Film Freak - 619 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2010
Location: USA
|

| 73 T5 | Man of Steel (2013) - Jun 15, 2013 |
| 75 T6 | Midnight in Paris (2011) - May 24, 2013 |
| 88 T10 | Star Trek Into Darkness (2013) - May 18, 2013 |
| 75 T6 | Men of Honor (2000) - Apr 13, 2013 |
| 70 T3 | She's All That (1999) - Apr 07, 2013 |
| 70 T3 | Major League: Back to the Minors (1998) - Mar 26, 2013 |
| 73 T5 | Major League II (1994) - Mar 26, 2013 |
| 70 T3 | Rookie of the Year (1993) - Mar 25, 2013 |
| 70 T3 | Our Idiot Brother (2011) - Mar 22, 2013 |
| 75 T6 | The Five-Year Engagement (2012) - Mar 21, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,130,000 Movie Rankings and Counting... |