pulver

pulver
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2015
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 04 Feb 2015
85 65% American History X (1998) - Rated 04 Feb 2015
50 5% Ocean's Twelve (2004) - Rated 04 Feb 2015
80 40% Sin City (2005) - Rated 04 Feb 2015
80 40% Cloud Atlas (2012) - Rated 04 Feb 2015
75 25% The Fountain (2006) - Rated 04 Feb 2015
55 15% Nightcrawler (2014) - Rated 04 Feb 2015
85 65% Synecdoche, New York (2008) - Rated 04 Feb 2015
100 90% Stalker (1979) - Rated 04 Feb 2015
100 90% The Tree of Life (2011) - Rated 04 Feb 2015