![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
p_u_m_s | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Location: Bangkok, Thailand
|

| 75 | Deep Impact (1998) - Aug 10, 2009 |
| 75 | Notting Hill (1999) - Aug 10, 2009 |
| 90 | Titanic (1997) - Aug 10, 2009 |
| 80 | Life Is Beautiful (1997) - Aug 09, 2009 |
| 70 | Shaolin Soccer (2001) - Aug 09, 2009 |
| 15 | Along Came Polly (2004) - Aug 09, 2009 |
| 80 | American Pie 2 (2001) - Aug 09, 2009 |
| 80 | Anger Management (2003) - Aug 09, 2009 |
| 70 | Antz (1998) - Aug 09, 2009 |
| 75 | The Bourne Identity (2002) - Aug 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |