pupchu00

pupchu00
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 42% Kick-Ass (2010) - Rated 18 Aug 2013
89 70% Wet Hot American Summer (2001) - Rated 18 Aug 2013
95 98% The Big Lebowski (1998) - Rated 18 Aug 2013
87 55% 28 Days Later (2002) - Rated 18 Aug 2013
87 55% The Rules of Attraction (2002) - Rated 18 Aug 2013
88 62% Django Unchained (2012) - Rated 18 Aug 2013
90 85% Wayne's World (1992) - Rated 18 Aug 2013
90 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 18 Aug 2013
86 50% Black Hawk Down (2001) - Rated 18 Aug 2013
85 42% Watchmen (2009) - Rated 18 Aug 2013