![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
purenitro | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: Canada
|

| 88 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Gladiator (2000) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Be Cool (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Rounders (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bad Education (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Manchurian Candidate (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |