![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
purplemind | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: May 17, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 60 | A Beautiful Mind (2001) - Mar 09, 2011 |
| 77 | Ben-Hur (1959) - Mar 09, 2011 |
| 70 | Forrest Gump (1994) - Mar 09, 2011 |
| 60 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Mar 09, 2011 |
| 60 | Terminator Salvation (2009) - Mar 09, 2011 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 09, 2011 |
| 72 | The Terminator (1984) - Mar 09, 2011 |
| 80 | Jaws (1975) - Mar 09, 2011 |
| 79 | A Clockwork Orange (1971) - Mar 09, 2011 |
| 86 | Reservoir Dogs (1992) - Mar 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |