![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
purup | |
![]() |
Movie Buff - 234 Films Ranked
Member Since: May 11, 2010
Location: Copenhagen, Denmark
Age: 24
Gender: Female
|

| 90 | Eneste ene, Den (1999) - Mar 25, 2011 |
| 50 | Tron: Legacy (2010) - Mar 25, 2011 |
| 70 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 25, 2011 |
| 80 | The Fly (1986) - Mar 25, 2011 |
| 40 | Monsters (2010) - Mar 25, 2011 |
| 60 | The Adjustment Bureau (2011) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Biutiful (2010) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Stop Making Sense (1984) - Mar 25, 2011 |
| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Mar 25, 2011 |
| 80 | Burma VJ: Reporting from a Closed Country (2008) - Dec 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |