![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pvenable | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2006
Location: USA
|

| 40 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Because of Winn-Dixie (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Dead Poets Society (1989) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Terminal (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Adventures of Milo and Otis (1986) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |