pviray

pviray
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 56% Million Dollar Baby (2004) - Rated 12 Feb 2012
95 56% The Town (2010) - Rated 12 Feb 2012
95 56% Spider-Man 2 (2004) - Rated 12 Feb 2012
95 56% Sherlock Holmes (2009) - Rated 12 Feb 2012
95 56% The Passion of the Christ (2004) - Rated 12 Feb 2012
95 56% I, Robot (2004) - Rated 12 Feb 2012
100 88% The Dark Knight (2008) - Rated 12 Feb 2012
95 56% Shrek (2001) - Rated 12 Feb 2012
95 56% Man on Fire (2004) - Rated 12 Feb 2012
95 56% Click (2006) - Rated 12 Feb 2012