pwhpma

pwhpma
Movie Buff - 318 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2008
Location: Egypt
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 88% Los delincuentes (2023) - Rated 02 Apr 2024
85 88% Perfect Days (2023) - Rated 02 Apr 2024
65 14% Hollywoodgate (2023) - Rated 02 Apr 2024
80 68% Past Lives (2023) - Rated 14 Oct 2023
80 68% Aftersun (2022) - Rated 13 Mar 2023
90 97% The Family (2021) - Rated 11 Nov 2022
75 44% Don't Look Up (2021) - Rated 06 Apr 2022
80 68% The Worst Person in the World (2021) - Rated 06 Apr 2022
80 68% Nomadland (2020) - Rated 06 Apr 2022
80 68% Licorice Pizza (2021) - Rated 06 Apr 2022