Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
pxyjk
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Lost in Translation (2003) - Aug 18, 2009
90 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 18, 2009
82 Training Day (2001) - Aug 18, 2009
87 The Client (1994) - Aug 18, 2009
77 The Mask (1994) - Aug 18, 2009
87 Cars (2006) - Aug 18, 2009
5 Waterworld (1995) - Aug 18, 2009
5 Jackass: The Movie (2002) - Aug 18, 2009
5 The Man (2005) - Aug 18, 2009
87 Dogma (1999) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with pxyjk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?