![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pxystick | |
![]() |
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Ames, Iowa, USA
|

| 95 | X-Men: First Class (2011) - Jan 06, 2012 |
| 95 | The Reader (2008) - Jan 06, 2012 |
| 95 | Cowboys & Aliens (2011) - Jan 06, 2012 |
| 85 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Jan 06, 2012 |
| 95 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Jan 06, 2012 |
| 70 | Pineapple Express (2008) - Sep 16, 2011 |
| 85 | I Am Sam (2001) - Sep 16, 2011 |
| 75 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 16, 2011 |
| 85 | The Cable Guy (1996) - Sep 16, 2011 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - Sep 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |