![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pyttsen | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2006
Location: Sweden
|

| 80 | The Fugitive (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Manchurian Candidate (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007 |
| 61 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 59 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |