![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
pyutaros | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2009
Location: Painesville, Ohio, USA
|
|
Bio: Like good movies. like the wons with plot. Don like the onez with noe thot. I be der interlexual.
| |

| 86 | Labyrinth (1986) - Feb 20, 2009 |
| 90 | Fantasia (1940) - Feb 20, 2009 |
| 90 | Pocahontas (1995) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Fight Club (1999) - Feb 20, 2009 |
| 80 | Happy Feet (2006) - Feb 20, 2009 |
| 90 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Big Fish (2003) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Natural Born Killers (1994) - Feb 20, 2009 |
| 70 | White Men Can't Jump (1992) - Feb 20, 2009 |
| 100 | Star Trek: Generations (1994) - Feb 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |