![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qazzaq2004 | |
![]() |
Movie Buff - 423 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | The Muppets (2011) - Dec 19, 2011 |
| 84 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Oct 13, 2011 |
| 91 | Drive (2011) - Sep 25, 2011 |
| 80 | Horrible Bosses (2011) - Sep 25, 2011 |
| 82 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Aug 11, 2011 |
| 75 | Cowboys & Aliens (2011) - Aug 11, 2011 |
| 83 | Zeitgeist: Addendum (2008) - Jul 28, 2011 |
| 79 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 28, 2011 |
| 65 | Johnny English (2003) - Jul 28, 2011 |
| 77 | Horton Hears a Who! (2008) - Jul 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |