Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
qczi
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2007
Location: palin, Hungary
Message Sent!
500 characters left
Bio: blah
Recent Rankings
84 Mallrats (1995) - Oct 24, 2007
65 Shaun of the Dead (2004) - Oct 24, 2007
52 40 Days and 40 Nights (2002) - Oct 24, 2007
79 Say Anything... (1989) - Oct 24, 2007
77 Johnny English (2003) - Oct 24, 2007
54 Hitch (2005) - Oct 24, 2007
84 Big Fish (2003) - Oct 24, 2007
64 Starsky & Hutch (2004) - Oct 24, 2007
61 Madagascar (2005) - Oct 24, 2007
77 The Full Monty (1997) - Oct 24, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with qczi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?