![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qgonzo | |
![]() |
Movie Buff - 340 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Goldfinger (1964) - Jul 22, 2011 |
| 50 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 22, 2011 |
| 88 | Dark City (1998) - Jul 22, 2011 |
| 100 | American Psycho (2000) - Jul 22, 2011 |
| 90 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jul 22, 2011 |
| 85 | True Lies (1994) - Jul 22, 2011 |
| 80 | Hot Shots! Part Deux (1993) - Jul 22, 2011 |
| 95 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jul 22, 2011 |
| 40 | Miami Vice (2006) - Jul 22, 2011 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Jul 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |