![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qhfgva | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: May 31, 2008
Location: Montana, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | X-Men: First Class (2011) - Jul 14, 2011 |
| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - May 31, 2008 |
| 90 | Juno (2007) - May 31, 2008 |
| 80 | Cool Hand Luke (1967) - May 31, 2008 |
| 90 | Cloverfield (2008) - May 31, 2008 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - May 31, 2008 |
| 75 | The Golden Child (1986) - May 31, 2008 |
| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - May 31, 2008 |
| 80 | Three Kings (1999) - May 31, 2008 |
| 90 | Rushmore (1998) - May 31, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |