![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qmzpqmzp | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2008
Location: USA
|

| 60 | The Big Shave (1967) - Jun 12, 2008 |
| 75 | Taxi Driver (1976) - Jun 12, 2008 |
| 65 | Raging Bull (1980) - Jun 12, 2008 |
| 70 | The King of Comedy (1983) - Jun 12, 2008 |
| 70 | Goodfellas (1990) - Jun 12, 2008 |
| 75 | Cape Fear (1991) - Jun 12, 2008 |
| 88 | The Departed (2006) - Jun 12, 2008 |
| 85 | Mean Streets (1973) - Jun 12, 2008 |
| 90 | Rebel Without a Cause (1955) - Jun 12, 2008 |
| 95 | In the Mood for Love (2000) - Jun 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |