![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qthrul | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Hot Fuzz (2007) - Sep 04, 2007 |
| 90 | Die Hard (1988) - Sep 04, 2007 |
| 20 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 04, 2007 |
| 25 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 04, 2007 |
| 30 | Blue Crush (2002) - Sep 04, 2007 |
| 20 | Deep Impact (1998) - Sep 04, 2007 |
| 20 | Walk the Line (2005) - Sep 04, 2007 |
| 80 | Batman Begins (2005) - Sep 04, 2007 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Sep 04, 2007 |
| 45 | Inside Man (2006) - Sep 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |