![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qua | |
![]() |
Movie Buff - 414 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Czech Republic
|
|
Message Sent!
| |
| 90 | Gran Torino (2008) - Apr 20, 2009 |
| 85 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 26, 2009 |
| 75 | 3 Days of the Condor (1975) - Jan 05, 2009 |
| 58 | The Incredible Hulk (2008) - Jan 05, 2009 |
| 65 | Harsh Times (2006) - Jan 05, 2009 |
| 85 | Juno (2007) - Jan 05, 2009 |
| 55 | Eagle Eye (2008) - Jan 05, 2009 |
| 75 | The Kingdom (2007) - Dec 30, 2008 |
| 60 | Chasing Amy (1997) - Dec 30, 2008 |
| 70 | Elite Squad (2007) - Dec 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |