![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
qualiaa | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: USA
|

| 78 | Office Space (1999) - Oct 10, 2010 |
| 90 | Annie Hall (1977) - Oct 10, 2010 |
| 98 | The Room (2003) - Oct 10, 2010 |
| 90 | Let the Right One In (2008) - Oct 10, 2010 |
| 80 | Little Miss Sunshine (2006) - Oct 10, 2010 |
| 76 | The Truman Show (1998) - Oct 10, 2010 |
| 94 | No Country for Old Men (2007) - Oct 03, 2010 |
| 85 | The Big Lebowski (1998) - Oct 03, 2010 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 03, 2010 |
| 60 | Donnie Darko (2001) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |