![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
quarezmaniac | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2012
Location: İstanbul, Turkey
|

| 90 | Dogville (2003) - Jan 20, 2012 |
| 85 | L.A. Confidential (1997) - Jan 20, 2012 |
| 88 | White Chicks (2004) - Jan 20, 2012 |
| 80 | Hitch (2005) - Jan 20, 2012 |
| 88 | Crash (2005) - Jan 20, 2012 |
| 89 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 20, 2012 |
| 87 | Annie Hall (1977) - Jan 20, 2012 |
| 80 | Bruce Almighty (2003) - Jan 20, 2012 |
| 80 | Resident Evil (2002) - Jan 20, 2012 |
| 87 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |