Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
quatsch
Movie Buff - 368 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2011
Location: Germany
Recent Rankings
65 Romance & Cigarettes (2005) - May 30, 2012
50 Reservation Road (2007) - May 30, 2012
75 Wall Street (1987) - May 30, 2012
50 Yes Man (2008) - May 30, 2012
65 Enchanted (2007) - May 30, 2012
70 Road to Perdition (2002) - May 30, 2012
60 Election (1999) - May 30, 2012
70 Michael Clayton (2007) - May 30, 2012
50 I Am Legend (2007) - May 30, 2012
50 Tron: Legacy (2010) - May 30, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with quatsch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?