![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
questor2010 | |
![]() |
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Madison, WI, USA
|

| 85 | Aliens (1986) - Sep 06, 2008 |
| 80 | The Departed (2006) - Sep 06, 2008 |
| 70 | Live and Let Die (1973) - Sep 06, 2008 |
| 80 | Layer Cake (2004) - Sep 06, 2008 |
| 70 | Honey I Blew Up the Kid (1992) - Sep 06, 2008 |
| 70 | RoboCop (1987) - Sep 06, 2008 |
| 75 | Sneakers (1992) - Sep 06, 2008 |
| 70 | The Net (1995) - Sep 06, 2008 |
| 80 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Sep 06, 2008 |
| 65 | Home Alone (1990) - Sep 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |